VELDTOERTOCHTEN IN GRENSSTREEK  NOORDERKEMPEN / WEST-BRABANT
Antwerpen – Bergen op Zoom – Breda – Turnhout
WINTER 2018 – 2019
DATUM PLAATS LOCATIE INSCHRIJVING AFSTAND ORGANISATOR
16-09-2018  Schoten  Sint-Jozefschool Bloemendaal,   Paalstraat 285 07:30 – 11:00 25 / 45 / 62  WTC Schoten vzw
22-09-2018  Baarle-Nassau  Sporthal Bruurs, Sportlaan 22 18:30 – 19:30 30 / 45  WV Tourmalet
23-09-2018  Essen  Parochiecentrum Essen- Statie,   Kerkstraat 62 07:30 – 10:30 28 / 43  WTC De Pomp
30-09-2018  Rijkevorsel  Kantine FC Sint-Jozef,         Zuiderdijk 10 F 07:30 – 10:30 15 / 30 / 42 / 50  Rijkevorselse Wieler Toeristen
07-10-2018  Essen  Brandweerkazerne, Heuvelplein 23 08:00 – 11:00 25 / 42  Vriendenkring brandweer Essen /   Pek & Slik
07-10-2018  Sint-Leenaarts  Kantine KFC Sint-Leenaarts,   Houtstraat 4 08:00 – 10:30 15 / 28 / 35 / 45  WTC De Durvers
07-10-2018  Chaam  Camping De Faasbloem,                 Flaasdijk 1 07:30 – 10:30 30 / 45 / 55 / 80  MTB Chaam
13-10-2018  Turnhout  Sint – Pieterinstituut,         Jubileumlaan 1 08:30 – 14:00 25 / 36 / 50 / 75 / 100  WTC Onze Hoop vzw
14-10-2018  Hoogerheide  Zwembad Laco, Sportlaan 4 08:30 – 10:30 kids / 35 / 45  TC De Grensrijders
14-10-2018  Halle-Zoersel  Sportcentrum Den Bremberg,   Lotelinglaan 08:00 – 11:00 15 / 25 / 45 / 55  Tripple Bikers MTB Club
14-10-2018  Ulicoten  Eetcafé De Kluis, Dorpstraat 32 A 08:00 – 10:30 25/32 / 38 / 48/ 55  WV De Haaibikers
21-10-2018  Kapellen  KTA,                                               Pastoor Vandenhoudtsstraat 8 08:00 – 10:30 15 / 28 / 43  WTC Kapellen
21-10-2018  Beerse  Kantine KFC Lentezon,           Stadionlaan 1 08:00 – 10:30 15 /25 / 35 / 45  Beerse Wielertoeristen
21-10-2018  Wouwse Plantage  Dorpshuis De Spil,         Plantagebaan 223 08:00 – 10:00 15 /25 / 45  RTC Zomerlust
21-10-2018  Meerle  Parochiezaal “Ons Thuis”,     Gemeenteplein 07:30 – 10:30 18 / 29 / 37 / 48 / 58  VZW De Pieretrappers
26-10-2018  Rucphen  Camping De Posthoorn,       Pierestraat 16 19:00 – 20:00 22 / 44  Martens Tweewielers Rucphen
27-10-2018  Zoersel  Kantine KFC Zoersel,           Westmallebaan 138 08:00 – 10:30 28 / 35 / 42  WTC De Windklievers
27-10-2018  Merksplas  Gildelokaal-Sporthal Merksplas,   Hofeinde 08:00 – 14:30 17 /25 / 40 / 50  Midweek Specials
28-10-2018  Wernhout  Café van T, Wernhoutseweg 116 08:00 – 10:30 25 / 40 / 55  WTC De Trappistentrappers
28-10-2018  Essen  Parochiecentrum Stattie,         Kerkstraat 60 08:00 – 10:00 25 / 41  WTC Hoekse Trappers
01-11-2018  Weelde  Kantine KSK Weelde,                         Laar (Baetenheide) 07:30 – 10:30 18 / 32 / 42  WTC De Rappe Wielen
04-11-2018  Terheijden  Pensionstal Zeggezicht,               Munnikenhof 1 08:30 – 10:00 25 / 35 / 55  WV Terheijden
04-11-2018  Roosendaal  Café Huis Ten Halve,               Kruisstraat 60 08:00 – 10:00 23 / 33 / 43  Audax klub Nederland
10-11-2018  Oostmalle  Herentalsebaan 54 08:00 – 13:00 30 / 40 / 50  WTC Tornadospurters
11-11-2018  Ossendrecht  De Drieschaar, De Ploeg 11 08:00 – 10:30 23 / 40 / 60  Mountainbike Ossendrecht
11-11-2018  Brecht  Sporthal De Ring,                   Ambachtslaan 7 08:00 – 10:30 15 / 25 / 40  Sunshine Trappers VZW
17-11-2018  Minderhout  Kantine Minderhout MVV,           Heistraat 2 08:00 – 14:00 25 / 45 / 55  WTC Papillon
18-11-2018  Kalmthout  GITOK, Heuvelspad 08:00 – 10:30 27 / 42 / 58  Antwerp ATB Team
18-11-2018  Galder  Café Knooppunt, Galderseweg 18 08:00 – 10:00 25 /40 / 50  FC Kees van Boxel /                 Sporting Oekel
18-11-2018  Zoersel  Kantine KFC Eendracht Zoersel,   Westmallebaan 08:00 – 10:30 12 / 30 / 45  KWB Zoersel
24-11-2018  Sint – Job in ‘t   Goor  Stadion KFC Sint-Job,             Sportveldlaan 08:30 – 13:00 15 / 25 / 45  KFC MB Sint-Job
25-11-2018  Nieuwmoer  DBT-Truckdouche,             Essensteenweg 86-88 08:00 – 10:30 25 / 40  GBS Maatjes i.s.m. Pek & Slik
25-11-2018  Woensdrecht  Café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 08:30 – 10:30 30 / 40 / 50  ATB Team Sirocco
25-11-2018  Prinsenbeek  Sporthal De Drie Linden,             Heisprong 15 08:30 – 10:00 28 / 48  RTC Prinsenbeek
2-12-2018  Rucphen  Sportcentrum De Vijfsprong,   Kozijnenhoek 21 08:00 – 10:30 27 / 47  FC Brabantia
2-12-2018  Brecht  Garage Felix, Heiken 66 07:30 – 11:00 15 / 27 / 47 / 60  WTC De Stoempers
9-12-2018  Wouw  Café Zalen Donkenhof,   Roosendaalsestraat 61 08:30 – 10:00 20 / 34 / 50 / 62  RTC De Molenrijders
9-12-2018  Ulicoten  Camping Ponderosa,           Maaijkant 23-26 08:00 – 10:30 25 / 45  WV Tourmalet
9-12-2018  Schoten  Sint – Michielscollege     Papenaardekenstraat 53 08:00 – 10:30 25 / 35 / 45  WTC De Trappers vzw
16-12-2018  Sint-Job in ‘t   Goor  ’t Goorhof, Kerklei 18 08:00 – 11:00 15 / 27 / 45  WTC Sas 4 VZW
16-12-2018  Hoogerheide  Sportpark Jac van Hoek,   Huijbergseweg 76 08:00 – 10:30 25 / 35 / 45 / 55  WTC Woensdrecht
23-12-2018  Sint-Jozef     Rijkevorsel  Sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61 08:30 – 10:30 26 / 43  De Gammelse Wielervrienden VZW
23-12-2018  Nieuwmoer  KFC Nieuwmoer, Essensteenweg 69 08:00 – 10:30 31 / 46  KFC Nieuwmoer
30-12-2018  Sprundel  Café de Coop, Sint Janstraat 31 08:30 – 10:00 27 / 48  RTC de Smid
30-12-2018  Westmalle  Sporthal, Berckhovenstraat 25 08:30 – 11:00 15 / 25 / 35 / 45  KWB Fietsclub Westmalle
6-1-2019  Huijbergen  MFC De Kloek,                                   Prior Borrekensstraat 1 08:30 – 11:00 25 / 45  Wielercomité Huijbergen
6-1-2019  Wernhout  Café De Valk, Wernhoutseweg 135 08:00 – 10:30 30 / 45  R.T.C. Zundert
6-1-2019  Oostmalle  Sporthal Agora, Herentalsebaan 53 08:00 – 10:30 25 / 40  De Lustige Trappers Malle vzw
13-1-2019  Wortel  Parochiezaal, Poeleinde 2 08:00 – 11:00 15 / 25 /45  WTC De Zwaantjes
13-1-2019  Putte   (Woensdrecht)  Sporthal De Biezen,               Schoolstraat 42 08:30 – 10:30 28 / 43  WTC De Spartaan
13-1-2019  Etten-Leur  Hof van Holland, van Bergenplein 3 08:00 – 10:00 25 / 45 / 60  TWV De Turfrijders
20-1-2019  Halle (Zoersel)  Sportcentrum Den Bremberg,     Lotelinglaan 07:30 – 11:00 15 / 25 / 40  WTC De Trappers Sint-Antonius
20-1-2019  Huijbergen  Café Trapke Op, Weg naar Wouw 17 07:30 – 09:30 30 / 50  Roparun Team 14 in ’t uur
20-1-2019  Brasschaat  GIB, Door Verstraetelei 50 08:00 – 10:30 15 / 30 / 45  RABC Brasschaat
27-1-2019  Wechelerzande  Voetbalterrein FC. De Vrede,   Voetbalstraat 1 08:00 – 10:30 18 / 28 / 38 / 48  MTB Liever Bergaf
27-1-2019  Kalmthout  Galgenheiken 9 07:30 – 11:00 25 / 45  De Bosduiners
3-2-2019  Hoogstraten  Klein Seminarie, Vrijheid 234 08:00 – 10:00 18 / 27 / 45  Hoogstraatse WielerToeristen vzw
10-2-2019  Wuustwezel  School Berkenbeek,     Nieuwmoersesteenweg 113 B 08:00 – 10:30 15 / 30 / 42  School Berkenbeek
17-2-2019  Kalmthout  Briton, Molenbaan 125 08:00 – 10:30 18 / 25 / 32 / 40  LG Achterbroek /                               WTC Achter d’Hei
24-2-2019  Schilde  Kantine KSK ‘s-Gravenwezel,       Rozenhoek 08:00 – 10:30 20 / 35 / 45  TWWC Blijf Jong Schilde vzw
24-2-2019  Wildert  Voetbalplein KSV Wildert,     Steenovenstraat 163 08:00 – 10:30 28 / 35 / 45  WTC ’t Pedalleke VZW
3-3-2019  Kalmthout  Renault Van Trier,   Brasschaatsesteenweg 282 07:30 – 10:00 30 / 45  WTC Heidestoempers
10-3-2019  Essen  Garage Akkermans,   Nieuwmoersesteenweg 121 08:00 – 10:30 28 /43  Pek & Slik
17-3-2019  Roosendaal  Café De Veestallen, Kade 65 08:00 – 10:00 30 / 45  De Kaaimannen
 De gegevens voor deze kalender werden met de meeste zorg verzameld door V.U. VTTochten@grensloostoeren.net. Deze uitgever kan echter   niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuistheden in deze uitgave.                                                                            Editie 1/15-09-2018