Onderstaand de toerkalender van de A- en B-ploeg.

De C-ploeg heeft geen vooraf vastgestelde toerkalender. De vertrektijden van de C-ploeg zijn als volgt:

 Vanaf 4 maart tot en met 29 april  09.00 uur
 Vanaf 6 mei tot en met 2 september  08.30 uur
 Vanaf 9 september tot en met 21 oktober  09.00 uur

Voor alle ploegen is, tenzij anders staat vermeld, de vertrekplaats: Café de Valk, Wernhoutseweg 135 te 4884 AT Wernhout.

 

Datum:  Bestemming A-ploeg:  Km.:  Vertrektijd:  Bestemming B-ploeg:  Km.:  Vertrektijd:
04/03  Openingsrit afgelast i.v.m. slechte weersomstandigheden – – – – – – – –  Openingsrit afgelast i.v.m. slechte weersomstandigheden  – – – – – – – –
 11/03  Openingsrit 60 09.00 uur  Openingsrit 60 09.00 uur
 18/03  Woensdrecht 75 09.00 uur  Gilze 70 09.00 uur
25/03  Gilze 75 09.00 uur  Wouwsche Plantage 70 09.00 uur
01/04  1e Paasdag                              Klein Kanaal 75 08.30 uur  1e Paasdag                                  Castelre 75 08.30 uur
02/04  2e Paasdag                             Huijbergen via Putte 80 08.30 uur  2e Paasdag                                 Zevenbergse Hoek  75 08.30 uur
 08/04  Steenbergen via Essen Hoek  80 08.30 uur  Woensdrecht 75 08.30 uur
 15/04  Zondereigen 85 08.30 uur  Zoersel 75 08.30 uur
22/04  Gilze 85 08.30 uur  Gilze 75 08.30 uur
27/04  Koningsdag                           Steenbergen 85 08.30 uur  Koningsdag                               Woensdrecht 75 08.30 uur
29/04  Oesterdam 100 08.00 uur  Dinteloord 80 08.30 uur
 06/05  Drimmelen 100 08.00 uur  Ravels – Eel 80 08.00 uur
10/05  Hemelvaartsdag                   Hooge Mierde 100 08.00 uur Hemelvaartsdag                     Woensdrecht 85 08.00 uur
 13/05  Nieuw Vossemeer 100 08.00 uur  Steenbergen – Moerstraten 85 08.00 uur
 20/05  1e Pinksterdag                       Hellegatsplein 100 08.00 uur  1e Pinksterdag                         Beerse 85 08.00 uur
 21/05  2e Pinksterdag                      Hilvarenbeek 100 08.00 uur  2e Pinksterdag                       Oesterdam 100 08.00 uur
 27/05  Scherpenheuvel 165 07.30 uur  Scherpenheuvel 165 07.30 uur
 03/06  Oesterdam 100 08.00 uur  Riel 85 08.00 uur
 10/06  Fietsweekend Harmelen  Drimmelen 95 08.00 uur
 17/06  Woensdrecht via Waarde 100 08.00 uur  Gilze 85 08.00 uur
 24/06  Kiltunnel 120 07.30 uur  Steenbergen – Moerstraten 85 08.00 uur
01/07  Rijsbergen of Albertkanaal 100 08.00 uur  Rijsbergen of Hilvarenbeek 95 08.00 uur
08/07  Steenbergen 100 08.00 uur  Zandvliet 95 08.00 uur
15/07  Riel 100 08.00 uur  Dinteloord 90 08.00 uur
 22/07  De Heen 100 08.00 uur  Gilze 85 08.00 uur
29/07  Bokkenrijder Esbeek 120 07.30 uur  Zoersel 90 08.00 uur
05/08  Viaductentocht 100 08.00 uur  Zondereigen 80 08.00 uur
12/08  Pulderbos 100 08.00 uur  Drimmelen 95 08.00 uur
19/08  Drimmelen 100 08.00 uur  Steenbergen – Moerstraten 85 08.00 uur
26/08  Kop van ’t Land 120 07.30 uur  Woensdrecht 85 08.00 uur
02/09  Ossendrecht 100 08.00 uur  Bloemencorsoritje 60 08.00 uur
09/09  Willemstad 100 08.00 uur  Castelre 80 08.00 uur
16/09  Gilze 85 08.30 uur  Gilze 75 08.30 uur
 23/09  Clubkampioenschap  Clubkampioenschap
30/09  Klein Kanaal 80 08.30 uur  Putte 70 08.30 uur
07/10  Steenbergen 80 09.00 uur  Woensdrecht 70 09.00 uur
14/10  Wouwse Plantage 80 09.00 uur  Wouwse Plantage 70 09.00 uur
 21/10  Sluitingsrit 09.00 uur   Sluitingsrit 09.00 uur

Alleen de ritten op de data hierboven vermeld gelden voor de ‘Aanwezigheidscompetitie’ en wel voor alle groepen. De onderstaande woensdagritten gelden NIET hiervoor.

Woensdag 13 juni ‘Scherpenheuvelrit‘ met alle groepen over ca. 165 km. Vertrek om 08.00 uur vanaf ons clublokaal Café De Valk in Wernhout.

Woensdag 20 juni ‘Brabantrit‘ over ca. 175 km. Vertrek om 08.00 uur vanaf ons clublokaal Café De Valk in Wernhout.

Woensdag 22 augustus ‘Zeelandrit‘ over ca. 185 km. Vertrek om 08.00 uur vanaf ‘De Snep’, Rucphenseweg in Zundert.

Bij deze 3 ritten zal een volgwagen worden ingezet.